Nasi eksperci

Zapewniamy dostęp do wysokiej klasy specjalistów. Każdy z nich przechodzi kilkuetapowy proces rekrutacji. Wszyscy nasi eksperci mają doświadczenie poparte certyfikatami i dyplomami, które dają im uprawnienia do wspierania innych w obszarze coachingu, mentoringu i konsultacji raportów osobowościowych. Nasi specjaliści mają również doświadczenie biznesowe, w organizacjach z różnych branż i różnej wielkości. Wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do potrzeb. 

eksperci growth spot

certyfikaty

Wszyscy nasi specjaliści posiadają certyfikaty poświadczające posiadane umiejętności, wydane przez wiodące organizacje coachingowe oraz szkoły trenerskie. 

doświadczenie w biznesie

Wieloletnie doświadczenie w biznesie na stanowiskach menedżerskich, jak również jako coachowie, mentorzy i doradcy kadry menedżerskiej.  

wiedza poparta praktyką

Każdy z naszych ekspertów posiada minimum 100+ godzin doświadczenia jako coach lub mentor biznesowy.

start up i korporacja

Doświadczenie w firmach o różnej wielkości i na różnym etapie rozwoju, zarówno w  startupach technologicznych jak również w dużych międzynarodowych korporacjach.

Poznaj naszych ekspertów

Już teraz załóż konto i znajdź eksperta dopasowanego do Twoich potrzeb. Pomoże Ci w tym przygotowany przez nas algorytm oraz darmowe sesje zapoznawcze.