Mentoring biznesowy

Usługę mentoringu kierujemy do osób, które chcą czerpać z wiedzy i doświadczenia praktyków HR – mentorów w obszarach związanych z kulturą organizacji, budowaniem silnych i zaangażowanych zespołów oraz rozwoju kadry managerskiej. Sesja z mentorem to praktyczne wskazówki w radzeniu sobie z wyzwaniami w obszarze ludzkim na różnych etapach organizacji, od start upów po duże korporacje. 

Coaching i mentoring

W ramach Growth Spot oferujemy usługę mentoringu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, budowania zaangażowanych zespołów, rozwoju liderów i kreowania kultury organizacji, która pełni kluczową rolę w budowaniu biznesowej siły firmy. 

Nasi mentorzy łączą pasję do rozwoju z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w HR oraz jako liderzy globalnych zespołów. Dzięki Growth Spot otrzymujesz dostęp nie tylko do wiedzy płynącej z ich bogatego doświadczenia, ale również pewność, że dzięki wiedzy trenerskiej i coachingowej, będą Ci ją w stanie przekazać w efektywny sposób.

Stawiamy na indywidualne podejście i precyzyjny dobór mentora do Twoich potrzeb. Nasz algorytm zarekomenduje odpowiedniego eksperta na podstawie podanych przez Ciebie kryteriów. Możesz również skorzystać bezpośrednio z naszej bazy i za pomocą intuicyjnych filtrów sam dopasować idealnego dla siebie mentora ze świata korporacji czy też start upów. Stawiamy na to, aby wspierał cię ktoś, kto przeszedł już tę drogę i może ci pomóc uniknąć niektórych pułapek po drodze.

Jeśli jesteś pracodawcą, który chce poprawić efektywność swojego zespołu lub ma trudności z jego zarządzaniem, mentoring na Growth Spot może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasi mentorzy pomogą Ci lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania pracowników oraz znaleźć skuteczne sposoby na ich motywowanie i zaangażowanie. W rezultacie może to przyczynić się do poprawy wyników firmy i zwiększenia zadowolenia pracowników.

Już teraz zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnej 20 minutowej sesji zapoznawczej z wybranym przez ciebie ekspertem!

Potrzebujesz więcej informacji o mentoringu?

Upskilling pracowników – fakty i mity

Upskilling pracownika to proces rozwijania umiejętności pracowników, by lepiej radzili sobie z wyzwaniami, czekającymi organizację. Jest alternatywą do prób “kupienia” odpowiednich kompetencji na rynku pracy, przez rekrutację odpowiedniej osoby. Na przykład możemy...

czytaj dalej

Czym jest odporność psychiczna i jak ją budować?

Wyobraź sobie, że spotykasz w biurze 2 ekspertów na tym samym stanowisku - o podobnej merytorycznej wiedzy i profesjonalnych kompetencjach. Jednak pierwszy z nich potrafi dobrze pracować pod presją, umie dogadać się z trudnymi członkami zespołu i łatwo odnajduje się w...

czytaj dalej

Twój budżet rozwojowy – na co go przeznaczyć?

Na co można przeznaczyć budżet rozwojowy? Dostałeś budżet rozwojowy i zastanawiasz się, na co go przeznaczyć? Możliwości jest sporo: możesz zainwestować w kurs językowy (i/lub podręczniki i inne materiały), zrobić konkretny certyfikat, licencję lub dołączyć do grona...

czytaj dalej