G R O W T H S P O T

ANNA LEWECKA OLECH

coach

Jestem Coachem, Trenerem i Mentorem. Inspiruję ludzi do bycia prawdziwymi sobą. Pomagam Liderom, Managerom i Coachom odnaleźć radość i lekkość w swojej pracy. Bliskie jest mi podejście transformujacej obecności Alana Seale’a, w oparciu, o które żyję i pracuję. Od ponad 10 lat pracuję w branży HR, zdobywając doświadczenie także w środowisku międzynarodowym. Posiadam bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu i prowadzeniu projektów szkoleniowych i rekrutacyjnych. Koordynowałam milionowe projekty i zarządzałam wydarzeniami na skalę masową.

W czym mogę Ci pomóc?

Zarządzanie stresem i radzenie sobie z napięciem, budowanie odporności psychicznej. Efektywna komunikacja interpersonalna, budowanie relacji i radzenie sobie z konfliktem. Wykorzystywanie coachingu i narzędzi coachingowych w roli lidera czy HRBP. Zarządzanie emocjami, zarządzanie zmianą, wchodzenie w nieznane, radzenie sobie z niepewnością i pojawiającym się „nie wiem”. Budowanie pewności siebie, odwagi i własnej wartości.

Doświadczenie i narzędzia

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie śląskim, Szkoły Trenerów Metrum i Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys, ukończyłam także podyplomowo Interwencję Kryzysową na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam akredytację Coacha w International Coach Federation, jestem Certyfikowanym Praktykiem metody Points Of You i Coachem Transformującym według metodologii Alana Seale’a.

Copyright © 2020 Growth Spot. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dowiedz się, jak działa Growth Spot dzięki wersji demo na żywo!

W wersji demonstracyjnej przedstawimy Ci:

  • Unikalny model biznesowy, który zapewnia efekty przy bardzo konkurencyjnych kosztach
  • Sposób w jaki dopieramy specjalistów oraz jak konstruowane są pakiety
  • Sposób działania platformy i proces rezerwacji