Doradztwo zawodowe

  • Szukasz właściwego dla siebie miejsca pracy?
  • Nie wiesz czym się chcesz zajmować zawodowo?
  • Potrzebujesz zmiany i nie wiesz jak się do niej przygotować?
  • Pracujesz, ale praca nie daje Ci satysfakcji?
  • Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do procesu rekrutacji?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak zapoznaj się z usługą doradztwa zawodowego na Growth Spot.

doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe w poszukiwaniu ścieżki kariery

W ramach usługi doradztwa zawodowego pomożemy Ci w dokonaniu świadomych wyborów zawodowych oraz znalezieniu odpowiedniej drogi kariery. Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć Twoje mocne strony oraz zdefiniować pożądane kierunku rozwoju w oparciu o nie,, a także zweryfikować je pod kątem rynku pracy.

Proces doradztwa zawodowego może obejmować rozmowy indywidualne, testy psychologiczne oraz analizę rynku pracy. Nasi doradca zawodowy mogą również pomóc Ci w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz przygotować Cię do rozmów kwalifikacyjnych.

Jeśli jesteś osobą, która stoi przed wyborem zawodu lub chcesz zmienić swoją obecną ścieżkę kariery, doradztwo zawodowe może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skorzystanie z tej usługi pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje możliwości i ograniczenia oraz pomoże Ci podjąć świadome decyzje dotyczące Twojej przyszłości zawodowej. Nasi doradcy to praktycy, którzy na co dzień są aktywni na rynku pracy, w rolach HR, rekruterskich.

Już teraz zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnej 20 minutowej sesji zapoznawczej z wybranym przez ciebie ekspertem!

Coaching i mentoring

Doradztwo zawodowe w ramach outplacement

Doradztwo zawodowe w ramach outplacementu jest skierowane do pracowników, którzy zostali zwolnieni z firmy lub są zagrożeni zwolnieniem. 

Pomagamy pracownikom w trudnym okresie zmiany i znalezieniu nowej pracy. Skorzystanie z doradztwa zawodowego na Growth Spot pozwoli Twoim pracownikom lepiej zrozumieć indywidualne możliwości i ograniczenia oraz pomoże im podjąć świadome decyzje dotyczące ich przyszłości zawodowej. Jest to również sposób dla Twojej firmy na pokazanie swojej troski o pracowników po ich odejściu z firmy, co jest elementem budowania pozytywnego wizerunku Ciebie jako pracodawcy.

Potrzebujesz więcej informacji o doradztwie zawodowym?

Upskilling pracowników – fakty i mity

Upskilling pracownika to proces rozwijania umiejętności pracowników, by lepiej radzili sobie z wyzwaniami, czekającymi organizację. Jest alternatywą do prób “kupienia” odpowiednich kompetencji na rynku pracy, przez rekrutację odpowiedniej osoby. Na przykład możemy...

czytaj dalej

Jak radzić sobie ze stresem w pracy?

Czujesz motyle w brzuchu na myśl o ważnym wystąpieniu lub trudnej rozmowie? Nie możesz spać po nocach, bo zastanawiasz się, jak podołasz nowej roli po promocji?  Na myśl o nawale obowiązków i wszystkich projektach aż ściska Cię w brzuchu? To wszystko są objawy stresu,...

czytaj dalej

Czym jest odporność psychiczna i jak ją budować?

Wyobraź sobie, że spotykasz w biurze 2 ekspertów na tym samym stanowisku - o podobnej merytorycznej wiedzy i profesjonalnych kompetencjach. Jednak pierwszy z nich potrafi dobrze pracować pod presją, umie dogadać się z trudnymi członkami zespołu i łatwo odnajduje się w...

czytaj dalej