G R O W T H S P O T

Czym jest Growth Spot i jakie daje korzyści?

Growth Spot to unikalna platforma rozwoju kompetencji. Służy do rozwijania kompetencji różnego rodzaju, w tym managerskich, i wspiera zdrowie psychiczne pracowników, szczególnie teraz – w dobie pandemii i pracy zdalnej, powodujących izolację i ograniczających kontakty międzyludzkie. Za pomocą platformy Growth Spot klienci biznesowi wykupują usługi coachingowe oraz terapeutyczne dla pracowników i kadry zarządzającej.

Jak działa Growth Spot?

Każdy pracownik, który otrzymuje od Państwa bonus w postaci coachingu, dostaje indywidualny dostęp do platformy i możliwość współpracy z wybranym przez siebie coachem lub psychologiem. Bonus można wręczyć pracownikowi np. w nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia (więcej: Coaching jako nagroda) lub w okresie wypowiedzenia (więcej: Rola coachingu w procesie outplacementu).

Wyselekcjonowana przez nas grupa ekspertów to wysokiej klasy specjaliści posiadający wiedzę i bogate doświadczenie – wiele godzin spędzonych na sesjach. Przed rozpoczęciem pracy z ostatecznie wybranym ekspertem klient ma możliwość odbycia bezpłatnego spotkania zapoznawczego z aż trzema specjalistami.

Zachęcamy do zapoznania się z ekspertami Growth Spot.

Korzyści z rejestracji w platformie Growth Spot

  • – Dostęp do ponad 20 najlepszych, certyfikowanych coachów z doświadczeniem biznesowym, którzy zostali przez nas wyselekcjonowani i zweryfikowani.
  • – Bezpieczny i prosty proces rejestracji konta.
  • – Łatwy sposób bookowania spotkania online z wybranym ekspertem.
  • – Bezpieczne spotkania online za pomocą MS Team, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.
  • – Dwudziestominutowa darmowa sesja zapoznawcza, aby móc wybrać i dopasować do siebie coacha.
  • – Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności czy pracy nad wybranym celem w bezpiecznych, stałych warunkach, bez wychodzenia z domu.

To wygodne! Proces coachingowy odbywa się całkowicie online, niezależnie od miejsca i czasu. Użytkownik sam decyduje, kiedy odbędzie się spotkanie, rezerwując je bezpośrednio w udostępnionym kalendarzu wybranego eksperta. W celu ustalenia spotkania nie musi uprzednio się z nim kontaktować.

Raporty i dane z procesu coachingowego

Na koniec miesiąca właściciel firmy – czy też manager – otrzymuje raport z liczby godzin wykorzystanych przez pracowników oraz podsumowanie i wnioski ekspertów z zachowaniem tajemnicy coachingowej, czyli zgodne z Kodeksem Etyki Coacha. W zależności od potrzeb są to dane wszystkich pracowników lub rozbite na raporty indywidualne.

Zachęcamy do kontaktu i zdobycia cennego doświadczenia – sesje opłacą się całej firmie!

G-11

Copyright © 2020 Growth Spot. Wszelkie prawa zastrzeżone.